Imprezy Integracyjne   english version

  Grupa Extreme Team


   Historia   Kadra   Sprzęt

  Nasza oferta


  Nasze ulubione miejsca

   News


   Galeria zdjęć


   Galeria podróży


   Filmy


   BLOG


   Kontakt


   Biuro podróży


ul. Stankowizna 46
05-300 Mińsk Mazowiecki
+48 532 441 267
e-mail: info@extremeteam.pl

 

Chcesz otrzymywać biuletyn ExtremeTeam? Wypełnij poniższe pola.

E-mail:
Imię:
Nazwisko:
Zgadzam się z
        Polityką Prywatności
 
  Grupa Extreme Team   Kadra


Praca  |  Nasi Klienci  |  Klienci o nas  |  Współpraca  |  BLOG  |  Kontakt    

powrót do strony głównej

Podczas zajęć nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników czuwają instruktorzy z najwyższymi kwalifikacjami gotowi zawsze służyć radą i pomocą oraz swoim wieloletnim doświadczeniem.

Są to specjaliści gier terenowych i strategicznych, doświadczeni organizatorzy, animatorzy treningów i spotkań o charakterze team building, szkoleniowcy, dyplomowani ratownicy, między innymi:

  oficerowie rezerwy jednostek specjalnych,
  trenerzy z wykształceniem psychologicznym,
  specjaliści ratownictwa morskiego,
  ratownicy wysokościowi i medyczni,
  kadra PSP,
  instruktorzy jazdy OFF ROAD,
  mistrzowie Polski ENDURO-QUAD,
  czołówka RMPST,
  trenerzy łucznictwa Compound,
  instruktorzy strzelectwa sportowego i obronnego,
  instruktorzy FREE JUMPING,
  instruktorzy lotów na para lotni,
  skoków spadochronowych,
  nurkowania.

Dysponujemy WŁASNYM sprzętem posiadającym niezbędne atesty i certyfikaty oraz spełniającym wszystkie wymogi bezpieczeństwa.

Marek Makedoński
SZEF.
Połączył pasję i niebanalny tryb życia z pracą zawodową. Od 12 lat koordynuje i współtworzy projekty team-building dla kadr zarządzających, ze szczególnym uwzględnieniem funkcjonowania zespołów w trudnych warunkach.
Twórca Extreme Team i V-ce Prezes Adventure in Poland.
Leśnik, współtwórca odnowy ruchu harcerzy starszych, w latach 80 instruktor ZHP.
Wiceprezes Zarządu i założyciel Polish Quad Association w latach 2001-2003.
Zdobywca pucharu Polski PZM w kategorii Enduro Quad 4x4 w latach 2000 i 2001, kapitan zwycięskiej drużyny Quad Trophy Extreme w 2000 roku.
Jeden z najlepszych przewodników off road po Saharze i Syberii.
Organizator wielu wypraw o charakterze extremalnym.
Od 1998 partner wyprawowy firmy GP Expeditions oraz brytyjskiego projektu Super Day.
Właściciel Country Club Farma Makedońskich.
Konsultant Car of the Year (ocena samochodów z napędem 4x4) odpowiadał za cykle szkoleniowe prowadzone dla sprzedawców samochodów z napędem 4x4 dla Toyota Motor Poland, Mitsubishi, Nissan, BMW.
W 2007 roku zaproszony jako ekspert przez organizatorów Rainforest Challenge w Malezji, gdzie brał czynny udział w akcji ratowniczo-ewakuacyjnej uczestników.
Współtworzył wiele programów telewizyjnych o tematyce motoryzacyjnej, Instruktor łucznictwa Compound, płetwonurek, starszy sternik motorowodny, od ponad 20 lat hodowca koni, jeździec, znawca wschodnich sztuk walk, instruktor jazdy off road z 25 letnim doświadczeniem.

           


Artur Drzewiecki - przez wiele lat człowiek związany z marka Land Rover. Offroad’owiec i zeglarz. Pozdróżnik zakwalifikowany przez "Land Rover Owner" do grona najlepszych expedytorów na świecie. Wielokrotnie organizował i zabezpieczał od strony technicznej i logistycznej wyprawy off roadowe m.in. do Maroka, Libii, Algerii, Skandynawii, Rosji, Syberii, Mongoli, Chin, Malezji. Konstruktor samochodów rajdowych i expedycyjnych. Pracował z najlepszymi warsztatami rajdowymi w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Malezji m. in dla takich rajdów jak Paryż – Dakar. Jedyny polski sędzia w gronie międzynarodowego jury rajdu Rainforest Challenge w Malezji.

           

Krzysztof Wójcik
SZEF PROJEKTÓW SZKOLENIOWYCH DOTYCZĄCYCH FUNKCJONOWANIA ZESPOŁOW W TRUDNYCH WARUNKACH.
Major rezerwy, dowódca i szkoleniowiec jednostek specjalnych. Był jednym ze współtwórców elitarnej polskiej jednostki GROM. Pierwszy polski oficer szkolony w Armii USA, ukończył z wyróżnieniem elitarny kurs działań specjalnych Rangers. Ukończył szkołę przy ONZ w Kanadzie o specjalizacji w negocjacjach pomiędzy wrogimi stronami konfliktu. Przez dwa lata w Iraku tworzył specjalne grupy żołnierzy innych kultur i religii, które miały wykonywać najtrudniejsze zadania w warunkach bezpośredniej walki. Jest uznanym i sprawdzonym specjalistą od działań specjalnych wielonarodowych sztabów z ogromnym doświadczeniem praktycznym. Wieloletni zawodnik i instruktor w strzelaniu z pistoletu. Instruktor biegów na orientację, narciarstwa zjazdowego PZN, i członek GOPR. Jest wieloletnim członkiem najstarszego klubu paralotniowego w Polsce, ma za sobą 620 skoków spadochronowych oraz doświadczenie w nurkowaniu między innymi na Borneo, Florydzie i Morzu Czerwonym. Wielokrotny Mistrz Oficerów Rezerwy NATO w strzelaniu .

           

Michał Klockowski
SZEF INSTRUKTORÓW EXTREME TEAM.
Instruktor survivalu, narciarstwa i alpinizmu. Członek założyciel JOPR. Przez pięć lat zawodowy ratownik GOPR. Wykwalifikowany ratownik medyczny. Ukończył kursy w zakresie ratownictwa drogowego, jaskiniowego i śmigłowcowego. Płetwonurek CMAS i PADI.
Od dziesięciu lat organizator imprez masowych i integracyjnych.
Instruktor OFF ROAD. Szef zabezpieczenia technicznego firmy EXTREME TEAM. Swoje doświadczenie zdobywał jako mechanik w takich renomowanych serwisach samochodów terenowych jak: LAND SERWIS Kraków, ECC Stare Babice, GP Expeditions – Artur Drzewiecki. Szef Serwisu Punkt G – Merc Serwis. Szef zespołu technicznego wypraw i rajdów na terenie kraju oraz do Rosji i Afryki Północnej. Kierowca testowy przy porównaniach samochodów 4x4 dla magazynu motoryzacyjnego AUTO ROK. Instruktor szkoleń dla koncernów: Mercedes, Toyota, Nissan, Mitsubishi, Land Rover.

           

Jurek Makedoński
"WIECZNIE W DRODZE" INSTRUKTOR EXTREME TEAM.
Syn "Makedona" i Matki swej "Burzowej Chmury". Lat 20 Leśnik, Choć w żyłach ma etylinę... W latach 1999-2002 niewielu dorosłych mogło go dogonić w większości zawodów w których udział brały quady. Przemierzył z wyprawami Extreme Team Trasy Dakaru w Północnej Afryce , Rosyjskie terytorium Karelii , zimą za kołem podbiegunowym z Ivalo aż po North Cap. Przez ostatnie 10 lat brał udział w tysiącu wypraw i eventów organizowanych przez grupę Extreme Team .Zawodowy kierowca prawie wszystkiego... Starszy sternik motorowodny.

           

Marcin Błeński
ODPOWIEDZIALNY ZA REALIZACJĘ PROJEKTÓW RATOWNICZYCH I ZABEZPIECZENIE IMPREZ.
Podróżnik, alpinista i speleolog. Dyplomowany ratownik medyczny,
a także miłośnik sportów jaskiniowych
i wysokościowych.
Były dowódca Jednostki Strzeleckiej 4018 ZS "Strzelec" OSW,
Inspektor Ratownictwa Medycznego w Morskiej Służbie Poszukiwania i Ratownictwa SAR.
Ukończył kursy z zakresu wojskowych
i policyjnych działań specjalnych, członek Ochotniczej Straży Pożarnej
i Polskiego Związku Instruktorów Służb Mundurowych.
Instruktor BLS I AED Polskiej Rady Resuscytacji, a także starszy sternik motorowodny, uprawniony pilot wycieczek.

           

Przemysław Pietrawski
ODPOWIEDZIALNY ZA REALIZACJĘ PROGRAMÓW OBRONNYCH ORAZ IMPREZ SPORTOWO INTEGRACYJNYCH.
Absolwent AWF we Wrocławiu.
Instruktor Judo, instruktor boksu,
certyfikowany instruktor Israeli Krav Maga,
Posiada 1 Dan Karate Doshinkan.
Płetwonurek: PADI Divemaster, IANTD Nitrox Advanced CMAS**. Ratownik wodny WOPR.
Serwisant sprzętu nurkowego z uprawnieniami międzynarodowymi (szkolił m.in. serwisantów Marynarki Wojennej RP i Straży Pożarnej)
Skoczek spadochronowy.
Aktualnie prowadzi szkolenia dla firm i grup cywilnych w systemie Krav Maga oraz dla policji służby więziennej. Szkoli się w strzelaniu sytuacyjnym z broni krótkiej.

           

Małgorzata Kusztelak - absolwentka warszawskiego AWF; instruktor wspinaczki sportowej na ścianach sztucznych i w skałach; trenuje założoną przez siebie, największą sekcję wspinaczkową dla dzieci i młodzieży AGAMA, prowadzi kursy i szkolenia, jest instruktorem Sekcji Wspinaczki Sportowej w Szkole Głównej Służby Pożarniczej, szkoli studentów i organizuje kursy instruktorów SGSP i AWF; specjalista urazów sportowych, instruktor gimnastyki, pływania, lekkiej atletyki, pomocnik instruktora II stopnia w narciarstwie alpejskim, instruktor sportów osób niepełnosprawnych;

           

Krzysztof Huras - to człowiek, którego cechuje pełen profesjonalizm w każdym działaniu. Człowiek z żelaznymi zasadami, który potrafi znaleźć złoty środek między solidnym i rzetelnym wykonaniem nawet najbardziej ekstremalnych zadań, a zapewnieniem dobrej zabawy, miłej atmosfery i bezpieczeństwa.
Krzysztof Huras to specjalista ds. RIB-ów (łodzi pneumatycznych ze sztywnym dnem), doświadczony trener, instruktor i... założyciel Ha3o SQUAD.


 

           

Magdalena Jeziorkowska
SZERMIERKA..
Zawodniczka i trener Klubu Sportowego AZS AWF Katowice, wieloletnia reprezentantka Polski
w szpadzie kobiet, brązowa medalistka mistrzostw świata (1994r. - Ateny), Mistrzyni Europy (1996r. - Limognes), medalistka drużynowych mistrzostw Europy, 22-krotna medalistka mistrzostw Polski, w tym 6 razy złota, wielokrotna finalistka Pucharów Świata, obecnie pracuje z młodzieżą.

           

Michał Morys
SZERMIERKA..
Wiceprezes Polskiego Związku Szermierczego
Trener klasy mistrzowskiej, sędzia klasy międzynarodowej, pracownik naukowy AWF Katowice, wieloletni szkoleniowiec Klubu Sportowego AZS AWF Katowice, wychowawca reprezentantek Polski w szpadzie, w tym mistrzyń Polski, trener m.in. Magdaleny Jeziorowskiej, obecnie współpracuje z trenerami Kadry Polski w szpadzie.

           

Robert Gąciarz
Od wielu lat związany ze środowiskiem wojskowym. Żołnierz jednostek powietrzno - desantowych, skoczek spadochronowy, uczestnik wojskowych misji zagranicznych. Funkcjonariusz Biura Ochrony Rządu, instruktor strzelectwa sportowego i bojowego. Uczestnik wielu maratonów i rajdów górskich. Taternik, zwolennik zimowej wspinaczki wysokogórskiej. Uprawniony do wykonywania prac podwodnych jako nurek zawodowy które obecnie wykonuje. Zafascynowany Wielkim Błękitem, nurek CMAS, IANTD na drodze do instruktora nurkowań rekreacyjnych. Ratownik przed medyczny DAN-BLS, Oxygen Provider.

           

Jerzy Marszałek
Szef grupy sportów zimowych i szkolenia wysokościowego..
Kapitan rezerwy, absolwent studiów wojskowych i AWF we Wrocławiu.
Szkoleniowiec jednostek 6 brygady desantowo- szturmowej. Był jednym z pierwszych w zespole reprezentujących Wojsko Polskie w zawodach 7th U.S. Army Reserve Command.
Wielokrotny medalista w zawodach NATO. W 2005 roku wywalczył złoto drużynowo i indywidualnie w zawodach CIOR Military Competitions. Nabył duże doświadczenie praktyczne szkoląc się z jednostkami NATO w krajach: Niemcy, Francja, Austria i Turcja.
Wieloletni zawodnik, instruktor strzelectwa sportowego i bojowego oraz sędzia sportowy.
Szkolony w zakresie ratownictwa wysokościowego i medycznego. Instruktor narciarstwa zjazdowego PZN SITN, biegów na orientacje, pływania, młodszy ratownik WOPR.
Pasjonat pracy z młodzieżą, w okresie letnim prowadzi szkolenia survivalowe w Beskidach.
Uprawia wspinaczkę wysokogórską, prowadzi szkolenia wysokościowe. Uprawia sporty ekstremalne: spadochroniarstwo, paralotniarstwo, zimą: skituryzm

           


<< powrót do strony głównej

 

copyright © by Biuro Organizacji Imprez EXTREME TEAM