Imprezy Integracyjne   english version

  Grupa Extreme Team

  Nasza oferta


  Nasze ulubione miejsca

   News


   Galeria zdjęć


   Galeria podróży


   Filmy


   BLOG


   Kontakt


   Biuro podróży


ul. Stankowizna 46
05-300 Mińsk Mazowiecki
+48 532 441 267
e-mail: info@extremeteam.pl

 

Chcesz otrzymywać biuletyn ExtremeTeam? Wypełnij poniższe pola.

E-mail:
Imię:
Nazwisko:
Zgadzam się z
        Polityką Prywatności
 
  Klienci o nas


Praca  |  Nasi Klienci  |  Klienci o nas  |  Współpraca  |  BLOG  |  Kontakt    

powrót do strony głównej


"Wyrażamy podziw dla Waszego profesjonalizmu i najwyższych na rynku kwalifikacji instruktorów"
Adam Kuty LEMON TRI


"Przygotowany plan imprezy świetnie był dostosowany do warunków terenu, wymagań i oczekiwań uczestników. Konkurencje oraz wspaniałe wyczucie prowadzących tworzyły świetną atmosferę i zabawę dla wszystkich"
Jacek Czerniak - dyrektor regionu CITIBANK HANDLOWY


"Mamy nadzieję na współpracę w przyszłości gdyż w tym co Państwo robicie jest dużo zaangażowania i indywidualnego podejścia do Klienta"
Patrick Froidefond - dyrektor finansowy RENAULT Polska Sp. z o.o.


"Mieliśmy okazję sprawdzić kompetencje i elastyczność działania całej grupy zarówno przy nietypowych zajęciach team buildingowych dla pracowników, jak i przy bardziej wymagających projektach integrujących dla kadry zarządzającej oddziałami Western Union z różnych stron świata"
Konrad Olszaniecki - Regional Director Central Europe WESTERN UNION


"Nie narzekaliśmy na brak atrakcji, czuliśmy się i bawiliśmy znakomicie".
Hanna Adamkowska, PLAYBOY Edycja Polska


"Imprezy organizowane przez Pana firmę spełniały wszelkie nasze oczekiwania. Zaangażowanie oraz inwencja sprawiły, że pikniki przebiegały w wyjątkowej atmosferze nawet wtedy, gdy aura była dla nas zdecydowanie nie przychylna".
Waldemar Mierzwa - dyrektor biura do spraw komunikacji, BUDIMEX


"Liczne atrakcje a wśród nich wielka strzelnica paintballowa, strzelnica łucznicza, ściana wspinaczkowa, pokazy jazdy konnej oraz pokaz aikido, cieszyły się dużym zainteresowaniem oraz dostarczyły wielu niezapomnianych przeżyć".
Magdalena Gera-Pikulska, Departament Dyrekcji Generalnej PTK Centertel


"Przykładem doskonałego zrozumienia potrzeb klienta oraz idei gościnności był dla nas profesjonalnie przygotowany program dostosowany do wymagań i możliwości uczestników oraz wrażliwość na nasze potrzeby okazywana przez Państwa firmę".
Angelika Ryfińska - Human Resources Manager, SmithKline Beecham Polska


"Wszyscy zaproszeni goście byli zachwyceni poziomem obsługi i atrakcyjnością konkurencji, z niecierpliwością oczekują kolejnych tego typu imprez".
Krzysztof Dobosz, WESCO


"Firma wywiązała się ze swojego zadania znakomicie. Wykazała dużą elastyczność w stosunku do naszych oczekiwań i propozycji, oferując jednocześnie swoje bogate doświadczenie w organizowaniu imprez tego typu. Zaproponowany program spotkał się z gorącym przyjęciem nawet przez najbardziej wybrednych uczestników zabawy".
Monika Sałacińska, PROCTER & GAMBLE OPERATIONS


"Państwa profesjonalizm, zaangażowanie oraz inwencja sprawiły, że spotkanie przebiegło w doskonałej atmosferze a niezmiernie różnorodny program atrakcji dostarczył niezapomnianych wrażeń zarówno dorosłym jak i najmłodszym uczestnikom zabawy".
Kuba Pancewicz - dyrektor handlowy, NOKIA Poland


"Na podstawie naszych doświadczeń możemy śmiało stwierdzić, że jest to najlepsza firma na rynku. Spotkania i imprezy integracyjne przygotowane przez Marka spełniły wszystkie stawiane cele. Mając do czynienia z zajęciami w terenie, z ludźmi o różnym stopniu sprawności fizycznej, Marek zapewnia nam zawsze pełne bezpieczeństwo, nie tracą na dostarczeniu niezapomnianych wrażeń uczestnikom".

Dominika Kraśko - dyrektor marketingu, GOODYEAR Group Polska


"Przygotowane konkurencje angażowały wszystkich i tych, którzy aktywnie w nich uczestniczyli i ostrożnych obserwatorów a obsługa była profesjonalna i nie zmęczona do końca zabawy".
Anna Michalczyk, SOŁTYŚNIŃSKI KAWECKI & SZLĘZAK
 


<< powrót do strony głównej

 

copyright © by Biuro Organizacji Imprez EXTREME TEAM