Imprezy Integracyjne   english version

  Grupa Extreme Team

  Nasza oferta   Programy team-building


  Imprezy integracyjne    Obsługa imprez    Pikniki firmowe    Projekty reżyserowane


   Projekty reklamowe i medialne


  Wyprawy po przygodę  Szkolenia specjalistyczne


  Nasze ulubione miejsca

   News


   Galeria zdjęć


   Galeria podróży


   Filmy


   BLOG


   Kontakt


   Biuro podróży


ul. Stankowizna 46
05-300 Mińsk Mazowiecki
+48 532 441 267
e-mail: info@extremeteam.pl

 

Chcesz otrzymywać biuletyn ExtremeTeam? Wypełnij poniższe pola.

E-mail:
Imię:
Nazwisko:
Zgadzam się z
        Polityką Prywatności
 
  Działalność   Imprezy integracyjne, motywacyjne i lojalnościowe   Pikniki firmowe


Praca  |  Nasi Klienci  |  Klienci o nas  |  Współpraca  |  BLOG  |  Kontakt    

powrót do strony głównej

Grupa Extreme Team już od kilku lat jest głównym organizatorem i wykonawcą największych projektów integracyjnych w tym także imprez piknikowych, w których udział bierze nawet kilka tysięcy osób.

Zdarza się nam obsługiwać gości i klientów tak pięknych miejsc jak Gościniec Wiecha, Firleje czy Klub Sosnowy, chociaż naszym zdaniem najlepsze tereny pod tego rodzaju imprezy znajdują się na Farmie Makedońskich k.Sulejówka oraz w Opypach k.Grodziska Mazowieckiego, o czym mieliśmy okazję przekonać się organizując imprezy w najróżniejszych miejscach Polski.

Country Club Farma to 500 ha wody, lasów i łąk zaledwie 30 km. od Warszawy w okolicy Starej Miłosnej. Takie dogodne umiejscowienie, zróżnicowanie terenu a także bogactwo przyrody - w tym ptactwa łownego oraz drapieżników - stwarza nam ogromne możliwości organizowania najlepszych imprez o różnym charakterze.

Podczas każdej imprezy, jaką organizujemy - od spotkań integracyjnych przez pikniki rodzinne i kameralne wyprawy blisko natury po najlepsze imprezy masowe - zapewniamy uczestnikom maksimum niepowtarzalnych wrażeń.

W naszej ofercie obok prostych zabaw rekreacyjnych dla całych rodzin, takich jak: budowa wieży ze skrzynek, sztafety rowerowe czy bungee-run, znajdują się konkurencje dla prawdziwych fanów mocnych wrażeń.

Na terenie Farmy znajdują się min.: specjalnie zaprojektowany i przygotowany tor dla quadów - zróżnicowany pod względem długości i stopni trudności, stanowiska strzelnicze do konkurencji z użyciem profesjonalnych łuków typu Compound a także replik broni wojskowej i ostrej, największa w kraju panelowa ściana wspinaczkowa o różnych stopniach trudności pokonywanych dróg oraz wiele innych atrakcji w tym możliwość organizacji turnieju PAINTBALL a także OFF ROADu - niezapomnianej szkoły jazdy w trudnych warunkach, wymagającej od uczestników współpracy oraz wykazania się mocnym charakterem.

Również przepiękny akwen wodny jakim dysponujemy, stwarza nam możliwości zorganizowania niecodziennych atrakcji. Wśród nich proponujemy min. regaty wioślarskie, podstawy nurkowania a także motorowe pontony hybrydowe RIB klasy Zodiak- niezapomniane wrażenia dla żądnych przygód na wodzie.

Dla osób preferujących aktywny wypoczynek w łagodniejszej formie stworzyliśmy równie bogatą ofertę. Proponujemy nasze łowisko wędkarskie wraz z bogactwem gatunkowym ryb, kursy jazdy konnej, grę w tenisa ziemnego i stołowego, pływanie łodziami, kajakami i rowerami wodnymi a także zajęcia wysokościowe min. kolejka linowa połączona z mostem linowym, kolejka tyrolska, most Tarzana oraz wiele innych atrakcji na długo zapadających w pamięć.

Natomiast Zespół pałacowo-parkowy w Opypach pod grodziskiem Mazowieckim o pow. 70 000 m2 [kilka kilometrów od trasy Warszawa-Katowice] jest posiadłością z pięknym starodrzewem, ogrodzoną i doskonale nadającą się na organizację imprez zarówno dla firm pragnących skonsolidować kadrę poprzez organizację imprezy integracyjnej jak i dla małych grup chcąc stworzyć kameralny nastrój eleganckiego garden party. Na terenie parku można również przeprowadzić wiele atrakcji oferowanych w Country Club Farma Makedońskich.

Oba obiekty - zarówno Country Club Farma Makedońskich, jak i zespół pałacowo- parkowy w Opypach - są tak przygotowane, aby pod każdym względem jak najlepiej odpowiedzieć na Państwa oczekiwania.

Nasza oferta obejmuje:

  • aranżację terenu i dostosowanie go do charakteru imprezy,

  • obsługa i zabezpieczenie wszystkich zadań i konkurencji przez doświadczonych instruktorów, animatorów sportu i rekreacji, specjalistów i ratowników,

  • zabezpieczenie i ochrona imprezy,

  • oprawa artystyczna i prowadzenie (nagłośnienie, szeroki wybór programów artystycznych i muzycznych),

  • organizację cateringu (bogaty wybór menu),

  • organizacja transportu (dowolna ilość osób),

  • opieka medyczna,

  • serwis foto i video,

  • przygotowanie wszelkich materiałów promocyjnych (zaproszenia, gadżety, prezenty).

Etapy naszego działania:

 
zapoznanie się z oczekiwaniami Klienta, określenie charakteru imprezy
  wybór miejsca, przygotowanie programu imprezy, działania logistyczne
  koordynacja i nadzór nad przebiegiem imprezy


 G A L E R I A  Z D J Ę Ć :


 

 


<< powrót do strony głównej

 

copyright © by Biuro Organizacji Imprez EXTREME TEAM