Imprezy Integracyjne   english version

  Grupa Extreme Team

  Nasza oferta


  Nasze ulubione miejsca

   News


   Galeria zdjęć


   Galeria podróży


   Filmy


   BLOG


   Kontakt


   Biuro podróży


ul. Stankowizna 46
05-300 Mińsk Mazowiecki
+48 532 441 267
e-mail: info@extremeteam.pl

 

Chcesz otrzymywać biuletyn ExtremeTeam? Wypełnij poniższe pola.

E-mail:
Imię:
Nazwisko:
Zgadzam się z
        Polityką Prywatności
 
 


Praca  |  Nasi Klienci  |  Klienci o nas  |  Współpraca  |  BLOG  |  Kontakt    

powrót do strony głównej

Polityka Prywatności ExtremeTeam

Korzystając w jakikolwiek sposób z serwisu ExtremeTeam znajdującego się pod adresem: www.extremeteam.pl akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na niniejszej stronie.

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę korzystającą w jakikolwiek sposób z serwisu ExtremeTeam obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.

Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: nigdy nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów/użytkowników serwisu ExtremeTeam.

Zawsze masz prawo do zmiany Swoich danych lub usunięcia z naszej bazy.

Jeśli nie zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzaj serwisu, nie rejestruj się w naszym systemie i nie udostępniaj nam żadnych danych dotyczących Twojej osoby.

Dane Osobowe
W czasie korzystania z serwisu ExtremeTeam możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób.Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków imię i adres e-mail.W szczególnych przypadkach, możesz zostać poproszony o dokładniejsze dane, które będą niezbędne w celu realizacji zamówionej usługi. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, której te dane dotyczyły jeśli niepodane dane są wymagane do jej poprawnego wykonania.

Bezpieczeństwo
Formularze zamówień, które wymagają podania pełnych danych adresowych, są umieszczone w bezpiecznym obszarze serwisu i łączenie się z nimi odbywa się z użyciem bezpiecznego połączenia (SSL) szyfrowanego kluczem 128 bitowym. Identyfikacja serwera jest możliwa dzięki certyfikatowi serwera. Niezapowiedziane Wiadomości

Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe uzyskaliśmy dzięki działalności związanej z serwisem ExtremeTeam. Pod tym określeniem rozumiemy informacje odnoszące się bezpośrednio do serwisu ExtremeTeam (np. nowości, wewnętrzne promocje, oferty specjalne), nie komercyjne listy (np. życzenia, informacje o wirusach, komentarze osobiste itp.) oraz informacje komercyjne, których rozsyłka dotyczy naszych biuletynów.

Informacje komercyjne filtrujemy tak, abyś nigdy nie otrzymał informacji, która nie byłaby dla Ciebie potencjalnie interesująca. Ograniczamy ich objętość i wysyłamy je sporadycznie.

Jawne Dane Osobowe
Dane osobowe podawane przy okazji wysyłania opinii na forach dyskusyjnych serwisu ExtremeTeam, są dostępne dla wszystkich odwiedzających strony zawierające te dane. Nie mamy praktycznej możliwości zabezpieczenia Cię przed osobami prywatnymi lub firmami, które te dane wykorzystają do przesłania Tobie nieokreślonych informacji. Dlatego dane te nie podlegają Polityce Prywatności.

Wyłączenie Odpowiedzialności
Treści i opinie zawarte w ebookach wydawanych przez serwis ExtremeTeam nie są zawsze zgodne z opiniami ExtremeTeam i naszymi poglądami. Każdy Autor ma suwerenne prawo do umieszczania własnych opinii w swoich publikacjach.

Firma ExtremeTeam nie bierze na siebie odpowiedzialności za zamieszczone reklamy. Kupujący powinien być ostrożny odpowiadając na reklamę, bądź wysyłając pieniądze. Wprawdzie przykładamy sporą wagę do tego, aby reklamodawcy, którzy publikują w serwisie ExtremeTeam swoje reklamy byli wiarygodni, ale nie możemy odpowiadać za ich czyny. Dane adresowe jak i szczegóły oferty każdego reklamodawcy można uznać za pewne tylko w momencie publikacji.


<< powrót do strony głównej

 

copyright © by Biuro Organizacji Imprez EXTREME TEAM