Imprezy Integracyjne   english version

  Grupa Extreme Team

  Nasza oferta   Programy team-building


  Imprezy integracyjne   Projekty reklamowe i medialne


  Wyprawy po przygodę  Szkolenia specjalistyczne


  Nasze ulubione miejsca

   News


   Galeria zdjęć


   Galeria podróży


   Filmy


   BLOG


   Kontakt


   Biuro podróży


ul. Stankowizna 46
05-300 Mińsk Mazowiecki
+48 532 441 267
e-mail: info@extremeteam.pl

 

Chcesz otrzymywać biuletyn ExtremeTeam? Wypełnij poniższe pola.

E-mail:
Imię:
Nazwisko:
Zgadzam się z
        Polityką Prywatności
 
 


Praca  |  Nasi Klienci  |  Klienci o nas  |  Współpraca  |  BLOG  |  Kontakt    

powrót do strony głównej

Przede wszystkim ludzie!

Zachęcony lekturą wywiadu z Jackiem Santorskim zamieszczonego w magazynie Essence, nawiasem mówiąc mojego guru w psychologii biznesu, chciałbym Państwa uczulić, ...aby nie popadać w stereotypy, patrząc na działalność Extreme Team.

Wydarzenia, które skupiają się na przygodzie i zabawie, to tylko wycinek naszej działalności. Tak naprawdę, nasz zespół, specjalizuję się w projektach, które za cel nadrzędny takich spotkań, wyznaczają potrzeby Klienta, takie jak: poprawa komunikacji wewnętrznej czy funkcjonowanie zespołu w trudnych warunkach.
Często wynikiem naszych programów jest stworzenie w grupie relacji opartych o wzajemne zaufanie, wsparcie oraz współpracę, a tym samym rozbudowanie oraz rozwój konstruktywnych relacji interpersonalnych w grupie i budowanie zaufania pomiędzy członkami zespołu.
Daje to możliwość lepszego zarządzania zespołem, rozbudowuje jego samodzielność i elastyczność. Doświadczenia zdobyte w taki sposób, bezpośrednio przekładają się na jakość relacji budowanych z innymi ludźmi (współpracownikami, podwładnymi, przełożonymi, klientami). Dodatkowe korzyści, jakie członkowie zespołu czerpią z udziału w naszych programach, to kształtowanie świadomości znaczenia grupy w rozwiązywaniu wspólnych problemów.
Udział w naszych programach i grach sprzyja również, dokonaniu autodiagnozy funkcjonowania własnej osoby na tle grupy – ułatwia to wyraźne zróżnicowanie wykonywanych w scenariuszu zadań, na zadania addytywne, gdzie efekt końcowy zależny jest od pracy wszystkich członków zespołu oraz koniunktywne i dysjunktywne, w których sukces uzależniony jest od jakości pracy jednostek.
I to jest główny nurt naszej działalności, co w czasach "kryzysu" może przydać się wszystkim.
Jesteśmy gotowi dzielić się doświadczeniem „jak przetrwać, wygrać i jeszcze pomagać innym w kryzysie”.

Organizujemy imprezy na terenie całego kraju: team-building, imprezy z elementami team-building, pikniki pracownicze i rodzinne gdzie króluje współzawodnictwo, przygoda i zabawa, wyjazdy i wyprawy zagraniczne. Obsługujemy, wykorzystując swój sprzęt i ludzi, akcje promocyjne i samplingowe.
Często nasze doświadczenie i możliwości przydają się w projektowaniu akcji i kampanii, gdzie finałem (nagrodą) jest udział w naszym autorskim programie.
Marek Makedoński
<< powrót do strony głównej

 

copyright © by Biuro Organizacji Imprez EXTREME TEAM