Imprezy Integracyjne   english version

  Grupa Extreme Team

  Nasza oferta   Programy team-building


  Imprezy integracyjne   Projekty reklamowe i medialne


  Wyprawy po przygodę  Szkolenia specjalistyczne    Samochody terenowe    Paragliding    Sporty motorowodne    Quady    Strzelectwo

  Nasze ulubione miejsca

   News


   Galeria zdjęć


   Galeria podróży


   Filmy


   BLOG


   Kontakt


   Biuro podróży


ul. Stankowizna 46
05-300 Mińsk Mazowiecki
+48 532 441 267
e-mail: info@extremeteam.pl

 

Chcesz otrzymywać biuletyn ExtremeTeam? Wypełnij poniższe pola.

E-mail:
Imię:
Nazwisko:
Zgadzam się z
        Polityką Prywatności
 
  Działalność   Szkolenia specjalistyczne   Samochody terenowe


Praca  |  Nasi Klienci  |  Klienci o nas  |  Współpraca  |  BLOG  |  Kontakt    

powrót do strony głównej

Grupa Extreme Team bazując na wieloletnim doświadczeniu m.in. takich specjalistów jak Marek Makedoński i Artur Drzewiecki już od kilku lat zajmuje się profesjonalną organizacją premier, prezentacji i testów porównawczych najnowszych modeli samochodów terenowych takich sieci, jak: Toyota, Merecedes, Nissan, Mitsubishi (w tym także testy aut terenowych do magazynu Car Of The Year 2004).

Specjalizujemy się w organizacji szkoleń specjalistów sprzedaży działów samochodów terenowych, dotyczących zasad użytkowania i eksploatacji oraz obsługi i wykorzystywania systemów wspomagających nie tylko terenowych, ale także uterenowionych samochodów [SUV]. Do tego celu wykorzystujemy:

 • sprzęt dydaktyczny będący naszą własnością: bieżnie statyczne, rampy wykrzyżowe, przekroje i profile podzespołów napędowych, testery [sprawdzający możliwości wykrzyżu zawieszeń, prawidłowości działań blokad mechanicznych, system kontroli trakcji TRC];

 • specjalnie skonstruowane zadania: slalomy, szykany, poślizgi, drogi hamowania [mające na celu zaprezentowanie innej fizyki zachowań samochodu terenowego względem ogólnie przyjętych norm dla aut osobowych];

 • odpowiednio zaprojektowane i przygotowane tory należące do Grupy Extreme Team, podnoszące umiejętności szkolonych kierowców lub posiadaczy prywatnych aut, są to tereny min. w Zbrojewie [Drawski Pomorskie], Kadynach [Wysoczyzna Elbląska], Beskidzie Żywieckim, Starych Juchach [k. Ełku], Rudnikach [k.Częstochowy], Kołobrzegu, Chwalimierzu [k. Środy Śląskiej] i na Farmie Makedońskich [Mazowsze];

Wszystkimi zadaniami związanymi z pokazami, szkoleniami i testami porównawczymi zajmują się wykwalifikowani i doświadczeni przy przeprowadzaniu tego typu imprez - pracownicy Grupy Extreme Team.
Także oni są jedynymi organizatorami imprez integracyjnych w postaci prostych rajdów po zróżnicowanych terenach lub na przygotowanych torach, wycieczek samochodami terenowymi w plener a także ciężkich wypraw w konwencji Marlboro Adventure i Camel Trophy [zarówno w Polsce jak i na świecie].

W szeroko pojętej działalności naszej Grupy mieści się także możliwość jednostkowego wynajmu profesjonalnych samochodów wyprawowych do obsługi różnego rodzaju imprez a także możliwości przebudowy samochodów oraz ich wyposażenie w profesjonalny sprzęt do wypraw terenowych.
 


Najatrakcyjniejszymi kierunkami na które, zabieramy uczestników swoich wypraw to:

 • Afryka Północna, gdzie od 2002 roku posiadamy swoja bazę oraz utrzymujemy sprzęt i ludzi. Marrakesz służy nam jako sztab wypraw dla naszych grup po Maroku, Algierii, Tunezji a także Mauretanii i Senegalu.
 • Afryka Południowo-Zachodnia: RPA, Angola, Namibia i Zambia.
 • Azja ta „bliższa” czyli dawne terytorium ZSSR, oraz „dalsza” Tajlandia, Malezja, Indonezja.
 • Wszędzie gdzie śnieg i bezkres przyrody…Finlandia, Norwegia, Spitsbergen, Karelia, Kanada.
 • W trakcie przygotowań mamy Amerykę Południową. Trasa Argentyna-Chile bazującą na road-bookach tegorocznego Rajdu Dakar.

Naszymi Klientami, są grupy o trzech różnych specyfikach:

 1. Piony zarządzające, którzy podróżują w myśl „bawiąc uczyć- ucząc bawić”. Geograficzno- historyczna wyprawa uwikłana jest w przygody i „przeszkody”, których przeżycie gwarantuje uczestnikom poprawę wzajemnego poznania się, lepszej komunikacji, zaufania a co za tym idzie współpracy całego zespołu – bo to jest dla Nich ważny cel. Każdy z takich programów jest tworzony bardzo indywidualnie pod możliwości danej grupy
 2. Pracownicy lub klienci szczególnie uhonorowani przez swoje firmy, to grupy u których króluje, powoli zapominana przez ludzi, prawdziwa przygoda i radość z poszerzania horyzontów.
 3. Trzecią grupę naszych klientów tworzą Ojcowie wraz ze swoimi dorosłymi często dziećmi, dla których nareszcie maja czas…Tu ważne jest również, by program zawierał niekiedy miejsca rozbieżne dla różnych „grup wiekowych”…

Organizując każdą wyprawę najważniejsza dla mnie jest:

 1. Satysfakcja Klienta
 2. Niebanalny cel
 3. Najwyższe kompetencje naszej obsługi w organizacji tego typu wypraw
 4. 4. Jakość sprzętu, który gwarantuje Nam możliwość realizacji zamierzonego programu. Dlatego Extreme Team Polska i Geographic Expedition Club używa samochodów Mercedes G klasa, one nam towarzyszą w większości miejsc na świecie. Jeżeli ich mieć nie możemy to Toyota lub Nissan. A Reszta??? A reszcie dziękujemy… Lata doświadczeń w dalekich podróżach po świecie spowodowały, iż cenimy sobie niezawodność przede wszystkim.

 G A L E R I A  Z D J Ę Ć :


 


<< powrót do strony głównej

 

copyright © by Biuro Organizacji Imprez EXTREME TEAM