Imprezy Integracyjne   english version

  Grupa Extreme Team

  Nasza oferta


  Nasze ulubione miejsca

   News


   Galeria zdjęć


   Galeria podróży


   Filmy


   BLOG


   Kontakt


   Biuro podróży


ul. Stankowizna 46
05-300 Mińsk Mazowiecki
+48 532 441 267
e-mail: info@extremeteam.pl

 

Chcesz otrzymywać biuletyn ExtremeTeam? Wypełnij poniższe pola.

E-mail:
Imię:
Nazwisko:
Zgadzam się z
        Polityką Prywatności
 
 


Praca  |  Nasi Klienci  |  Klienci o nas  |  Współpraca  |  BLOG  |  Kontakt    

powrót do strony głównej

Extreme Team

"Nadzwyczajne czasy wymagają nadzwyczajnych działań"

Zachęcony lekturą wywiadu z Jackiem Santorskim zamieszczonego w magazynie Essence, nawiasem mówiąc mojego guru w psychologii biznesu, chciałbym Państwa uczulić, aby nie popadać w stereotypy, patrząc na działalność Extreme Team Polska.

Wydarzenia, które skupiają się na przygodzie i zabawie, to tylko wycinek naszej działalności. Tak naprawdę, nasz zespół, specjalizuję się w projektach, które za cel nadrzędny takich spotkań, wyznaczają potrzeby Klienta, takie jak: poprawa komunikacji wewnętrznej czy funkcjonowanie zespołu w trudnych warunkach... więcej »

Zespół Extreme Team

MAREK MAKEDOŃSKI

Połączył pasję i niebanalny tryb życia z pracą zawodową. Od 12 lat koordynuje i współtworzy projekty team-building dla kadr zarządzających, ze szczególnym uwzględnieniem funkcjonowania zespołów w trudnych warunkach. Twórca Extreme Team Polska...
więcej »

TOMASZ KOZŁOWSKI

Psycholog i doświadczony szkoleniowiec. Trener team-building i outdooru. Od 1995 roku ratownik Karkonoskiej Grupy GOPR (instruktor ratownictwa górskiego). Instruktor podczas szkoleń Wojska i Policji. Certyfikowany ratownik pierwszej pomocy kwalifikowanej. Skoczek spadochronowy. Instruktor narciarstwa...
więcej »

KRZYSZTOF WÓJCIK

Major rezerwy, dowódca i szkoleniowiec jednostek specjalnych. Był jednym ze współtwórców elitarnej polskiej jednostki GROM. Pierwszy polski oficer szkolony w Armii USA, ukończył z wyróżnieniem elitarny kurs działań specjalnych Rangers. Ukończył szkołę przy ONZ w Kanadzie o specjalizacji w negocjacjach...
więcej »
» Zobacz pozostałych członków naszej kadry «

Życzymy przyjemnej lektury!
Zespół EXTREME TEAM POLSKA
 

LAPONIA tu Zima jest zawsze!!!

Wychodzimy naprzeciw potrzebom tworzenia zimowych programów naładowanych pozytywna energią z niebanalnymi atrakcjami!!!

Chcielibyśmy przedstawić Państwu ofertę programu Geographic Expedition Club.

Proponujemy podróż daleko za koło podbiegunowe, 400 km od North Cape - Przylądka Północnego, do fińskiej miejscowości Ivalo - żywcem wyjętej z filmu "Przystanek Alaska". To tu od kilku lat, po zakończeniu nocy polarnej - w lutym i marcu - organizujemy dla polskich grup, prawdziwe kilkusetkilometrowe wyprawy na skuterach śnieżnych.

W otoczeniu prawdziwej zimy mamy kolejne atrakcje!

We współpracy z Ośrodkami Szkolenia Word Test wspólnie z fińskimi mistrzami kierownicy oraz instruktorami, od wielu lat organizujemy szkolenia z jazdy samochodami rajdowymi klasy WRC w zimowych skandynawskich warunkach

W wolnej chwili wpadniemy na wyścigi reniferów, poszukamy złota w kopalni, nauczymy się przydatnych słów w suomi, sprawdzimy czy na rakietach można dostać się w kosmos…, zasmakujemy samodzielnej wyprawy z psim zaprzęgiem - a wszystko to w prawdziwych mroźnych klimatach i niezapomnianej atmosferze!

Zobacz galerię zdjęć z Laponii
 

SKUTERY ŚNIEŻNE w Polsce

Dla tych, którzy nie mają możliwości polecieć z nami do Finlandii mamy dobrą informację!

Jesteśmy gotowi przenieść na nasze warunki doświadczenia zdobyte w wyprawach na dalekiej północy. Pod warunkiem iż w Polsce zima dopisze …

W Polsce czeka na Państwa flota 20 nowych skuterów śnieżnych marki Yamaha Venture Multipurpose 550.

Ośnieżone doliny, piękne widoki, prędkość skuterów i śnieg w zębach… Usiądź wygodnie i rozkoszuj się lekkością prowadzenia. Skuter śnieżny Yamaha to pojazd jest stworzony do śnieżnej turystyki - wysoka szyba, komfortowe kanapy i duży bagażnik. Dla komfortu jazdy skutery posiadają podgrzewane uchwyty, solidne podparcie dla nóg i wygodne siedzenie.

Proponujemy niezapomniane wrażenia podczas śnieżnych rajdów w najpiękniejszych zakątkach Polski.

Z racji na odległość i zróżnicowanie cen, bedzie to ciekawa oferta pod względem finansowym. Chciałbym także zapewnić, ze jesteśmy jedyna firma o tak dużym zaangażowaniu sprzętu, wiedzy, i wyszkolonej kadry w tego rodzaju realizacje. Do zobaczenia na śnieżnym szlaku.Zobacz galerię zdjęć z wypraw skuterami śnieżnymi
 

Wyprawy Quadowe

Z końcem września ruszyła III edycja autorskiego projektu „Quad Adventure Academy".

Zapraszamy Państwa na indywidualne szkolenia korzystając z okazji, iż jesienią mamy nareszcie na to czas.

Cykl szkoleń jest tak zaprojektowany by po dwóch spotkaniach (2-3 godzinnych) móc Państwa zakwalifikować do prawdziwych wypraw weekendowych łączących fun z możliwością podziwiania pięknych i niedostępnych terenów Mazowsza, Mazur i Podlasia w tym Narwiańskiego PN, Biebrzańskiego PN, Puszczy Knyszyńskiej i noclegami w wyjątkowych i niebanalnych miejscach.

Etap I – Spotkanie przygotowawcze trwa 3 godziny, Miejsce Farma Makedońskich, termin i godziny wg Państwa uznania.

Cena od osoby za 3 godzinne szkolenie - 500zł.

Etap II - Wyprawa (Piątek – Niedziela). W cenie: pełen program rajdu obejmujący: 2 noclegi, wyżywienie, sprzęt niezbędny do wyprawy, paliwo – 1500zł od osoby, w przypadku wykorzystania pojazdu przez 2 osoby cena pakietu - 2500zł

Trasy wyprawy liczą od 300 do 600 km

Ważną informacją jest, iż trasy i ich stopień trudności mogą być tak dostosowane by cieszyć się przygodą wspólnie z najbliższymi. Dopuszczamy do udziału w wyprawie dzieci powyżej 12 roku życia.

Dla Państwa komfortu i wygody mamy informacje, iż wszystkie dwuosobowe quady wyprawowe Bombardier Outlander Max 400 wyposażone są w kufry wyprawowe, specjalne wygodne siedzenia, ogrzewane rączki kierownicy, owiewki przednie oraz wyciągarki.

Zobacz galerię zdjęć z wypraw quadowych
 

Północna Afryka, Maroko

Tej jesieni nie chcąc dopuścić do sytuacji sprzed roku gdy musieliśmy odmówić wielu z Państwa, chcielibyśmy już teraz zaprezentować program autorskich wypraw Geographic Expedition Club pod dowództwem Makedoński-Drzewiecki przez północna Afrykę.

Program tych wypraw jest indywidualnie dostosowany do możliwości i oczekiwań uczestników wyprawy.

Afrykę - ten rozległy i przyjazny kraj będziemy przemierzać przy użyciu samochodów terenowych, quadów, buggy, nóg oraz wielbłądów…

Podróż, przeżywanie przygód oraz wspólny wysiłek dają zespołowi wielką satysfakcje w postaci uczestnictwa w prawdziwej samodzielnej wyprawie śladami legendarnego Rajdu Dakar.

Podróż przez Afrykę zaczniemy od wybrzeża Oceanu Atlantyckiego, przez Casablankę, Marrakesz, ośnieżone góry Wysokiego Atlasu gdzie będzie nam towarzyszył widok na Jebal Tubkal ( drugi co do wielkości szczyt w Afryce po Kilimandżaro). Samochodami terenowymi uczestnicy samodzielnie pokonają pustynne odcinki żywcem wyjęte z rajdu Dakar, aż do oazy SPA w Merzoudze pod samym Erg Chebi.

Następnie powrót przez „mekkę" wspinaczy Kanion George du Todhra, „Hollywood Afryki" Quarzazat i na wielki finał w Marrakeszu.

Dostępne terminy:
27 luty - 8 marca 2009
6 – 15 marca 2009 ( Termin możliwy dla indywidualnych zgłoszeń)
3 – 12 kwietnia 2009


Zobacz galerię zdjęć z Maroka

Archiwum

www.extremeteam.pl    www.geographic.pl    www.farmamakedonskich.com    www.adventureinpoland.pl


<< powrót do strony głównej

 

copyright © by Biuro Organizacji Imprez EXTREME TEAM